سلام گل ننه

من دختر توعم 

گل ننه حسی که توی صورتم پیدا شده هنوز ولم نمیکنه . اذیتم میکنه ،. سردرد و گردن درد بهش اضاف شده چقد امکان داره که دکتر قبلی اشتباه کرده باشه ؟ گل ننه یه مشکلی هست توی من ولی جرأت دکتر رفتن ندارم. همه میگن عصبیه ولی منو توی شادیهامم ول نمیکنه 

هر چی هست من غلط کردم ! 

میخوام بیخیالش بشم و بهش فکر نکنم تا مثل سری قبل یهو خوب بشه

گل ننه من حس تنهایی میکنم الان که دارم اینو مینوسم چشم چپم میاد روی هم و منو میترسونه

گل ننه اگر من با بنیامین ازدواج کردم ولی مریض شدم چی ؟ جواب انرژی و جوونی و مهربونی اون رو چجوری بدم و چجوری براش یه زندگی شاد بسازم ؟ 

ترجیح میدم به اونجاها کشیده نشه و بمیرم 

چقد حرفام پر از نا امیدیه

من میدونم اگر اون از مسافرت برگرده من روحیه میگیرم و خوب خوب میشم ولی کار داره و من درکش میکنم

1 شهریور عروسیمه و کسی رو ندارم بجز مامانم و بابام که از جون دارن برام مایه میذارن

کاش حالم خوب بشه و بتونم براشون جبران کنم 

الان که اینو مینویسم از من دوره و کسی دلتنگیه منو درک نمیکنه . به فکر کارهاشه و من روز به روز حالم بدتر میشه

فکر صورتم نمیذاره کار کنم ، نمیذاره شاد باشم،  تمرکز کنم . گل ننه من امشب که خوابیدم صبح خوب خوب باشم . تو این رو به خدا بگو ، چون من نمخوام کسی رو نگران کنم . مخصوصا مامانم

مامانمو دوس دارم

بابامو دوس دارم

ایسا رو میپرستم

خدایا بخاطر اونا بمن انرژی بده که با همه سختیها کنار بیام و از من یه زن قوی بساز که بتونم به همه کمک کنم و تصورات بنیامین رو از من درست کن که منو هیولا نبینه 

خدایا خیلی بمن کمک کن

پ. ن: من صبح که از خواب بیدار شدم حالم خوبه خوبه و به هیچ چیز منفی فکر نمی‌کنم

پ. ن2: زندگی من خوبه و خوب تر خواهد شد

3 : من به کمک هیچکدومتون نیاز ندارم فقط فکرم رو راحت بذارین

4 : مهم تر از خانواده هیچ چیزی توی دنیا وجود نداره

5: خستمه

6: نظرت چیه فردا گوشیم رو کامل خاموش کنم؟ و این کار رو میکنم

7: فردا می رم یجا استخر فقط میشینم داخل آب . بدون گوشی

8: تا 1 شهریور چیزی نمونده فقط سلامتی خودم مهمه

9: سلامتی خودم

10: سلامتیه خودممممممم

صورتم و نبودن اون توی مثلا قشنگ ترین روزهای زندگیم

صورتم و نبودن اون توی مثلا قشنگ ترین روزهای زندگیم

رو ,توی ,ننه ,منو ,کنم ,ولی ,از من ,ننه من ,خوبه و ,گل ننه ,و من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مکتب خانه نوین نیستان فلسفه nilufaranehes سواد آموزی وپرسش مهر در سال رونق تولید blueumberella lastminuteticketsmashhad مرکزمهندسی پزشکی شیراز mvideoir دانلود کتاب های دانشگاهی کلاس